Tsipouro

740,00 ден.   Спореди

Производител: Katsaros Nikolaos & Co.
Шифра на производ: 650
UPC: 5202227200040
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 42
Потекло : Грција
Категорија : Узо


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 740,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Katsaros Nikolaos & Co.
Шифра на производ: 650
UPC: 5202227200040
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 42
Потекло : Грција
Категорија : Узо

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи