TREVI XB 78 00 BT STAND WITH SPEAKER BLA

1.499,00 ден.   Спореди

ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН BLUETOOTH - КОНЕКЦИЈА HIGH QUALITY SOUND - 2,5 W. ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА,НА ПОЛНЕЊЕ (MICRO-USB) БОЈА - ЦРНА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН BLUETOOTH - КОНЕКЦИЈА HIGH QUALITY SOUND - 2,5 W. ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА,НА ПОЛНЕЊЕ (MICRO-USB) БОЈА - ЦРНА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка