TREVI XB 75 01 BT BLUETOOTH STEREO SPEAK

1.899,00 ден.   Спореди

ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК BLUETOOTH - КОНЕКЦИЈА HIGH POWER QUALITY SOUND AUX/MINI USB - ВЛЕЗ МОЌНОСТ - 4W MAX (2WX2) ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА,НА ПОЛНЕЊЕ (MINI-USB) БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК BLUETOOTH - КОНЕКЦИЈА HIGH POWER QUALITY SOUND AUX/MINI USB - ВЛЕЗ МОЌНОСТ - 4W MAX (2WX2) ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА,НА ПОЛНЕЊЕ (MINI-USB) БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка