TREVI XB 68 09 BT BLUETOOTH SPEAKER ORAN

799,00 ден.   Спореди

ПРЕНОСЕН BLUETOOTH ЗВУЧНИК USB/JACK 3.5 MM - ПРИКЛУЧОК КОМПАТИБИЛЕН СО : SMARTPHONE,IPAD,PC,TABLET ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ БОЈА - ПОРТОКАЛОВА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРЕНОСЕН BLUETOOTH ЗВУЧНИК USB/JACK 3.5 MM - ПРИКЛУЧОК КОМПАТИБИЛЕН СО : SMARTPHONE,IPAD,PC,TABLET ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ БОЈА - ПОРТОКАЛОВА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка