TREVI XB 65 03 POWER SPEAKER WITH MP3 GR

899,00 ден.   Спореди

ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК ЈАЧИНА НА ЗВУК - 3 W. ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА СЛОТ ЗА MICRO SD / USB ВЛЕЗ / 3.5 ММ. ЏЕК БОЈА - ЗЕЛЕНА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК ЈАЧИНА НА ЗВУК - 3 W. ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА СЛОТ ЗА MICRO SD / USB ВЛЕЗ / 3.5 ММ. ЏЕК БОЈА - ЗЕЛЕНА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка