TREVI TABLET 7'' 0007C801 4 GB WHITE

2.399,00 ден.   Спореди

ТАБЛЕТ PC СО WI-FI ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ 7"TFTCAPACITIVE TOUCHSCREEN 800X480PIXEL РЕЗОЛУЦИЈА, 16:9 СООДНОС ПРОЦЕСОР 1,5 GHZ DUAL-CORE ARM CORTEX А7 512MB DDR SDRAM 3 АНДРОИД ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ 4.2 СУРФАЊЕ ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТАБЛЕТ PC СО WI-FI ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ 7"TFTCAPACITIVE TOUCHSCREEN 800X480PIXEL РЕЗОЛУЦИЈА, 16:9 СООДНОС ПРОЦЕСОР 1,5 GHZ DUAL-CORE ARM CORTEX А7 512MB DDR SDRAM 3 АНДРОИД ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ 4.2 СУРФАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПРЕКУ WI-FI 802.11B/G/N 4GB ВНАТРЕШНА МЕМОРИЈА + МИКРО SD СЛОТ ЗА НАДВОРЕШНА МЕМОРИЈА ДО 32GB GRAVITY СЕНЗОР GSENSOR ПРЕДНА КАМЕРА 0.3M МИКРО-USB 2.0 ИНТЕРФЕЈС ЗА ПОВРЗУВАЊЕ СО КОМПЈУТЕР 3.5 МИЛИМЕТАРСКИ ЏЕК ЗА СЛУШАЛКИ ИНСТАЛИРАНИ АПЛИКАЦИИ MAIL, BROWSER, CALCULATOR ПОДРШКА НА АУДИО ФОРМАТИ:MP3,WMA,WAV,APE,FLAC,AAC,OGG ПОДРШКА НА ВИДЕО ФОРМАТИ: AVI, MP4, RMVB, FLV ПОДРШКА НА ФОРМАТИ ЗА СЛИКИ: JPEG, BMP, GIF, PNG БАТЕРИЈА LITHIUM ДОДАТОЦИ:AC АДАПТЕР, USB КАБЕЛ ЗА PC ДИМЕНЗИИ:192X114X12ММ ТЕЖИНА:284ГР Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка