TREVI SB 8350 01 AUDIO BASE TV WHITE

TREVI SB 8350 01 AUDIO BASE TV WHITE

3.199,00 ден.   Спореди

ВЕРТИКАЛЕН SOUND BAR 2.1 МОЌНОСТ : 30 W (RMS) BASSBOOST ВЛЕЗОВИ: 3.5MM JACK INPUT (LINE-IN) ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН: 40 - 20.000 HZ ДИМЕНЗИИ: 585 X 220 X 50 MM Стандардна гаранција 12 м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВЕРТИКАЛЕН SOUND BAR 2.1 МОЌНОСТ : 30 W (RMS) BASSBOOST ВЛЕЗОВИ: 3.5MM JACK INPUT (LINE-IN) ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН: 40 - 20.000 HZ ДИМЕНЗИИ: 585 X 220 X 50 MM Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка