TREVI SB 8350 00 AUDIO BASE TV BLACK

TREVI SB 8350 00 AUDIO BASE TV BLACK

3.199,00 ден.   Спореди

ВЕРТИКАЛЕН SOUNDBAR МОЌНОСТ 30 W. RMS AUX ВЛЕЗ - 3.5 MM. ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВЕРТИКАЛЕН SOUNDBAR МОЌНОСТ 30 W. RMS AUX ВЛЕЗ - 3.5 MM. ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка