TREVI SB 8300 01 SOUND BAR 2.1 TV WHITE

TREVI SB 8300 01 SOUND BAR 2.1 TV WHITE

2.799,00 ден.   Спореди

ВЕРТИКАЛЕН SOUNDBAR - 2.1 VIRTUAL SURROUND-СИСТЕМ МОЌНОСТ - 40 W. (RMS) ПРИКЛУЧОК: 3,5MM ЏЕК (LINE-IN) BASSREFLEX SYSTEМ БОЈА - БЕЛА ДИМЕНЗИИ: 700 X 105 X 85 MM Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВЕРТИКАЛЕН SOUNDBAR - 2.1 VIRTUAL SURROUND-СИСТЕМ МОЌНОСТ - 40 W. (RMS) ПРИКЛУЧОК: 3,5MM ЏЕК (LINE-IN) BASSREFLEX SYSTEМ БОЈА - БЕЛА ДИМЕНЗИИ: 700 X 105 X 85 MM Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка