TREVI RA 763 01 PORTABLE VINTAGE RADIO W

TREVI RA 763 01 PORTABLE VINTAGE RADIO W

999,00 ден.   Спореди

АМ/ФМ РАДИО ТРАНЗИСТОР ПРИКЛУЧОК ЗА СЛУШАЛИЦИ МОЖНОСТ ЗА РАБОТА СО БАТЕРИИ Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АМ/ФМ РАДИО ТРАНЗИСТОР ПРИКЛУЧОК ЗА СЛУШАЛИЦИ МОЖНОСТ ЗА РАБОТА СО БАТЕРИИ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка