TREVI RA 725 09 PORTABLE RADIO AM/FM ORA

599,00 ден.   Спореди

ПОРТАБЛ МОБИЛНО РАДИО ФМ/АМ ФРЕКВЕНЦИЈА РАБОТА НА БАТЕРИИ - 2ХААА (UM4) БОЈА - ПОРТОКАЛОВА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПОРТАБЛ МОБИЛНО РАДИО ФМ/АМ ФРЕКВЕНЦИЈА РАБОТА НА БАТЕРИИ - 2ХААА (UM4) БОЈА - ПОРТОКАЛОВА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка