TREVI PWB 44 POWER BANK CHARGER WHITE

TREVI PWB 44 POWER BANK CHARGER WHITE

749,00 ден.   Спореди

ПРЕНОСНА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕДИ КОМПАТИБИЛНА СО ПОГОЛЕМ БРОЈ НА СМАТФОН-И, ТАБЛЕТИ, ГПС УРЕДИ, МП3/МП4 ПЛЕЕРИ. КАПАЦИТЕТ: 4400 MAH USB ИЗЛЕЗ: 5V / 1000 MAH ЗАШТИТА ОД ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 749,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРЕНОСНА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕДИ КОМПАТИБИЛНА СО ПОГОЛЕМ БРОЈ НА СМАТФОН-И, ТАБЛЕТИ, ГПС УРЕДИ, МП3/МП4 ПЛЕЕРИ. КАПАЦИТЕТ: 4400 MAH USB ИЗЛЕЗ: 5V / 1000 MAH ЗАШТИТА ОД ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ: 105 Х 60 X 25 ММ ТЕЖИНА: 130 ГР. Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка