TREVI MRA 784 08 PORTABLE RADIO WITH MP3

1.499,00 ден.   Спореди

АМ/ФМ РАДИО ТРАНЗИСТОР УСБ ВЛЕЗ/ ЧИТАЧ НА СД КАРТИЧКА МП3 ПЛЕЕР AUX IN ВЛЕЗ ЗА СМАРТФОН, ТВ, МП3 ПЛЕЕР Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АМ/ФМ РАДИО ТРАНЗИСТОР УСБ ВЛЕЗ/ ЧИТАЧ НА СД КАРТИЧКА МП3 ПЛЕЕР AUX IN ВЛЕЗ ЗА СМАРТФОН, ТВ, МП3 ПЛЕЕР Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка