TREVI MPV 1720 00 SR BLACK

TREVI MPV 1720 00 SR BLACK

699,00 ден.   Спореди

MP3 ПЛЕЕР КАПАЦИТЕТ ДО 32 GB СЛОТ ЗА SD LED ИНДИКАТОР ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA;WAV ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА USB 2.0 БОЈА - ЦРНА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3 ПЛЕЕР КАПАЦИТЕТ ДО 32 GB СЛОТ ЗА SD LED ИНДИКАТОР ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA;WAV ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА USB 2.0 БОЈА - ЦРНА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка