TREVI MPS 1650 01 LED WHITE

1.299,00 ден.   Спореди

MP3 ПЛЕЕР КАПАЦИТЕТ-СЛОТ ЗА SD,ДО 32 GB ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА USB;3.5 MM. LED СВЕТЛЕЧКА БАТЕРИЈА ОТПОРЕН НА ДОЖД СТЕГАЧ ЗА РАКА И ВЕЛОСИПЕД БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3 ПЛЕЕР КАПАЦИТЕТ-СЛОТ ЗА SD,ДО 32 GB ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА USB;3.5 MM. LED СВЕТЛЕЧКА БАТЕРИЈА ОТПОРЕН НА ДОЖД СТЕГАЧ ЗА РАКА И ВЕЛОСИПЕД БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка