TREVI MP 1504 08 PINK

1.299,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ СО ВГРАДЕН MP3 ПЛЕЕР КАПАЦИТЕТ-СЛОТ ЗА SD,ДО 8 GB LCD ДИСПЛЕЈ AUX IN - ВЛЕЗ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20HZ-20 KHZ ИЗЛЕЗНА МОЌ - 20 MW ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA;WAV ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА USB 2.0 БОЈ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ СО ВГРАДЕН MP3 ПЛЕЕР КАПАЦИТЕТ-СЛОТ ЗА SD,ДО 8 GB LCD ДИСПЛЕЈ AUX IN - ВЛЕЗ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20HZ-20 KHZ ИЗЛЕЗНА МОЌ - 20 MW ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA;WAV ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА USB 2.0 БОЈА - РОЗЕВА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка