TREVI HMP 694 01 M WHITE

TREVI HMP 694 01 M WHITE

459,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН КОНЕКТОР : 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1.2 М. Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 459,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН КОНЕКТОР : 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1.2 М. Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка