TREVI GO 2200 HD SPORT CAMERA RED

TREVI GO 2200 HD SPORT CAMERA RED

3.499,00 ден.   Спореди

СПОРТСКА - АCTION - КАМЕРА ВОДОТПОРН0 КУЌИШТЕ ДО 3М. ДИСПЛЕЈ : LCD 2" TOUCHSCREEN ФОТОСЕНЗОР-CMOS 1.3 MPIX ВИДЕО КЛИП РЕЗОЛУЦИЈА -AVI HD 1280X720;30 FPS ФОТО РЕЗОЛУЦИЈА - JPEG;5 M. ДИГИТАЛЕН ЗУМ - 4Х ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СПОРТСКА - АCTION - КАМЕРА ВОДОТПОРН0 КУЌИШТЕ ДО 3М. ДИСПЛЕЈ : LCD 2" TOUCHSCREEN ФОТОСЕНЗОР-CMOS 1.3 MPIX ВИДЕО КЛИП РЕЗОЛУЦИЈА -AVI HD 1280X720;30 FPS ФОТО РЕЗОЛУЦИЈА - JPEG;5 M. ДИГИТАЛЕН ЗУМ - 4Х ЕКСТЕРНА МЕМОРИЈА - SD ДО 32GB. LI-ION - БАТЕРИЈА БОЈА - ЦРВЕНА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка