TREVI DJ 683 03 M STUD GREEN

TREVI DJ 683 03 M STUD GREEN

799,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН : 20-20 KHZ КОНЕКТОР : 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1.5 М. БОЈА : ЗЕЛЕНА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН : 20-20 KHZ КОНЕКТОР : 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1.5 М. БОЈА : ЗЕЛЕНА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка