TREVI DJ 682 00 BRILLIANT BLACK

TREVI DJ 682 00 BRILLIANT BLACK

799,00 ден.   Спореди

АУДИО СЛУШАЛКИ СТИЛСКИ ДИЗАЈН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 HZ-20 KHZ КОНЕКТОР - 3.5 ММ.ЏЕК ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.5М. БОЈА - ЦРНА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АУДИО СЛУШАЛКИ СТИЛСКИ ДИЗАЈН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 HZ-20 KHZ КОНЕКТОР - 3.5 ММ.ЏЕК ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.5М. БОЈА - ЦРНА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка