TREVI DJ 624 04 JEANS BLUE

TREVI DJ 624 04 JEANS BLUE

699,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 HZ -20 KHZ ОСЕТЛИВОСТ - 110DB КОНЕКТОР - 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.5 М. ТЕЖИНА 163ГР. БОЈА - ПЛАВА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 HZ -20 KHZ ОСЕТЛИВОСТ - 110DB КОНЕКТОР - 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.5 М. ТЕЖИНА 163ГР. БОЈА - ПЛАВА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка