TREVI DJ 624 03 JEANS GREEN

TREVI DJ 624 03 JEANS GREEN

699,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 HZ -20 KHZ ОСЕТЛИВОСТ - 110DB КОНЕКТОР - 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.5 М. ТЕЖИНА 163ГР. БОЈА - ЗЕЛЕНА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 HZ -20 KHZ ОСЕТЛИВОСТ - 110DB КОНЕКТОР - 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.5 М. ТЕЖИНА 163ГР. БОЈА - ЗЕЛЕНА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка