TREVI DIGITAL PHOTOFRAME 7'DPL 2210 BLAC

TREVI DIGITAL PHOTOFRAME 7'DPL 2210 BLAC

1.799,00 ден.   Спореди

ДИГИТАЛНА ФОТОРАМКА ДИСПЛЕЈ 7 "LED (16:10 FORMAT) РЕЗОЛУЦИЈА: 480 X 234 DPI; ПОДРШКА НА КАРТИЦИ SD / MMC CARD, USB 2.0 INPUT ФУНКЦИИ ЧАСОВНИК И КАЛЕНДАР ПОДРШКА НА ФОРМАТИ:JPG ГЛЕДАЊЕ ВЕРТИКАЛНО И ХОР...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДИГИТАЛНА ФОТОРАМКА ДИСПЛЕЈ 7 "LED (16:10 FORMAT) РЕЗОЛУЦИЈА: 480 X 234 DPI; ПОДРШКА НА КАРТИЦИ SD / MMC CARD, USB 2.0 INPUT ФУНКЦИИ ЧАСОВНИК И КАЛЕНДАР ПОДРШКА НА ФОРМАТИ:JPG ГЛЕДАЊЕ ВЕРТИКАЛНО И ХОРИЗОНТАЛНО АДАПТЕР DC 5V ДИМЕНЗИИ:205X140X24MM Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка