TREVI CMP 532 00 BLACK

TREVI CMP 532 00 BLACK

2.699,00 ден.   Спореди

РАДИОКАСЕТОФОН СО CD/MP3 USB - ПРИКЛУЧОК FM/AM - РАДИО МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


РАДИОКАСЕТОФОН СО CD/MP3 USB - ПРИКЛУЧОК FM/AM - РАДИО МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка