TREVI AV 540 00 HI POWER LOUDSPEAKER

3.999,00 ден.   Спореди

АКТИВНИ ЗВУЧНИЦИ - СТЕРЕО МОЌНОСТ - 80W. RMS ДВОСИСТЕМСКИ МАГНЕТНА ЗАШТИТА BASS REFLEX Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АКТИВНИ ЗВУЧНИЦИ - СТЕРЕО МОЌНОСТ - 80W. RMS ДВОСИСТЕМСКИ МАГНЕТНА ЗАШТИТА BASS REFLEX Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка