TREVI ASP-433

2.099,00 ден.   Спореди

БАТЕРИСКИ ЧИСТАЧ НА ПАРЕА МОЌНОСТ 900 - 1050 W АЛУМИНСКИ КОТЕЛ СО КАПАЦИТЕТ 350 CL БРЗИНА ГРЕЕЊЕ 3 - 4 MIN. ВОЛУМЕН НА ПАРЕА 30 G ПРИТИСОК НА ПАРЕА 2,5 - 3,2 BAR ТЕМПЕРАТУРА 135 C АВТОНОМИА НА РАБОТА ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.099,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БАТЕРИСКИ ЧИСТАЧ НА ПАРЕА МОЌНОСТ 900 - 1050 W АЛУМИНСКИ КОТЕЛ СО КАПАЦИТЕТ 350 CL БРЗИНА ГРЕЕЊЕ 3 - 4 MIN. ВОЛУМЕН НА ПАРЕА 30 G ПРИТИСОК НА ПАРЕА 2,5 - 3,2 BAR ТЕМПЕРАТУРА 135 C АВТОНОМИА НА РАБОТА 10 MIN. Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи