TREVI ASP-404

1.899,00 ден.   Спореди

БАТЕРИСКА РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА СУВО И МОКРО ВШМУКУВАЊЕ ПРИТИСОК НА ВШМУКУВАЊЕ 1,5 КPA БАТЕРИЈА 30 W БУЧАВОСТ 70 DB Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БАТЕРИСКА РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА СУВО И МОКРО ВШМУКУВАЊЕ ПРИТИСОК НА ВШМУКУВАЊЕ 1,5 КPA БАТЕРИЈА 30 W БУЧАВОСТ 70 DB Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи