Trenk

Trenk

14.499,00 ден.   Спореди

Trenk, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на површина до 160м3, Отвор за ложење: В:Ш: 245:175mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 295:250:485mm, одвод f120mm, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Trenk, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на површина до 160м3, Отвор за ложење: В:Ш: 245:175mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 295:250:485mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 74.1 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 74.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 750:350:650mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.