Travel Scanner 100, Mobile A4 sheetfed, 600x600, USB powered, TWAIN/WIA, OneTouch 4, Kofax VRS, Nuance PaperPort, Omnipage Pro, Google Desktop Search

Travel Scanner 100, Mobile A4 sheetfed, 600x600, USB powered, TWAIN/WIA, OneTouch 4, Kofax VRS, Nuance PaperPort, Omnipage Pro, Google Desktop Search

12.760,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 12.760,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка