Transcend SD MICRO 32GB HC Class UHS 1, Format micro SDHC, Kapacitet 32 GB MB

978,00 ден.   Спореди

Transcend SD MICRO 32GB HC Class UHS 1, Format micro SDHC, Kapacitet 32 GB MB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 978,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Transcend SD MICRO 32GB HC Class UHS 1, Format micro SDHC, Kapacitet 32 GB MB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка