Transcend SD 8GB HC Class 4, Format SDHC (SD2.0), Kapacitet 8192 MB

307,00 ден.   Спореди

MEMORII MEMORISKI KARTIČKI Transcend Transcend SD 8GB HC Class 4, Format SDHC (SD2.0), Kapacitet 8192 MB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 307,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII MEMORISKI KARTIČKI Transcend Transcend SD 8GB HC Class 4, Format SDHC (SD2.0), Kapacitet 8192 MB

Тип на мемориска картичка SD
Капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка