Transcend SD 4GB HC Class 4, Format SDHC (SD2.0), Kapacitet 4096 MB, Secure Digital High Capacity

259,00 ден.   Спореди

MEMORII MEMORISKI KARTIČKI Transcend Transcend SD 4GB HC Class 4, Format SDHC (SD2.0), Kapacitet 4096 MB, Secure Digital High Capacity


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 259,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII MEMORISKI KARTIČKI Transcend Transcend SD 4GB HC Class 4, Format SDHC (SD2.0), Kapacitet 4096 MB, Secure Digital High Capacity

Капацитет 4 GB
Тип на мемориска картичка SD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка