Transcend DDR3 2GB 1333MHz JR bulk, Latencija CL9

1.263,00 ден.   Спореди

MEMORII MODULI Transcend Transcend DDR3 2GB 1333MHz JR bulk, Latencija CL9


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.263,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII MODULI Transcend Transcend DDR3 2GB 1333MHz JR bulk, Latencija CL9

Рам капацитет 2 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка