Transcend 32GB JetFlash 780, 32 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 210 MB/s, Brzina pisanja 75 MB/s, crno-siva, Transcend Elite data management software

1.908,00 ден.   Спореди

MEMORII USB FLEŠ DRAJV Transcend Transcend 32GB JetFlash 780, 32 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 210 MB/s, Brzina pisanja 75 MB/s, crno-siva, Transcend Elite data management software


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.908,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII USB FLEŠ DRAJV Transcend Transcend 32GB JetFlash 780, 32 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 210 MB/s, Brzina pisanja 75 MB/s, crno-siva, Transcend Elite data management software

Капацитет 32 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка