Transcend 32GB Jet Flash V700 3.0, 32 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 70 MB/s, Brzina pisanja 20 MB/s, crna

1.118,00 ден.   Спореди

MEMORII USB FLEŠ DRAJV Transcend Transcend 32GB Jet Flash V700 3.0, 32 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 70 MB/s, Brzina pisanja 20 MB/s, crna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.118,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII USB FLEŠ DRAJV Transcend Transcend 32GB Jet Flash V700 3.0, 32 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 70 MB/s, Brzina pisanja 20 MB/s, crna

Капацитет 32 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка