Transcend 16GB JetFlash 330, 16 GB, USB 2.0, Brzina na citanje 15 MB/s, Brzina na zapisuvanje 7 MB/s, Belo-violetov

461,00 ден.   Спореди

MEMORII USB FLEŠ DRAJV Transcend Transcend 16GB JetFlash 330, 16 GB, USB 2.0, Brzina na citanje 15 MB/s, Brzina na zapisuvanje 7 MB/s, Belo-violetov


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 461,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII USB FLEŠ DRAJV Transcend Transcend 16GB JetFlash 330, 16 GB, USB 2.0, Brzina na citanje 15 MB/s, Brzina na zapisuvanje 7 MB/s, Belo-violetov

Капацитет 16 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка