Transcend 16GB HC Wi-Fi Class10, Format SD, Kapacitet 16 GB MB

2.590,00 ден.   Спореди

MEMORII MEMORISKI KARTIČKI Transcend Transcend 16GB HC Wi-Fi Class10, Format SD, Kapacitet 16 GB MB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII MEMORISKI KARTIČKI Transcend Transcend 16GB HC Wi-Fi Class10, Format SD, Kapacitet 16 GB MB

Тип на мемориска картичка SD
Капацитет 16 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка