TP-LINK TL-WR941ND 300Mbps Advanced wireless N Router

TP-LINK TL-WR941ND 300Mbps Advanced wireless N Router

2.499,00 ден.   Спореди

TL-WR941ND 300Mbps Advanced wireless N Router, Atheros, 3T3R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Built-in 4-port Switch, with 3 detachable antennas


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WR941ND 300Mbps Advanced wireless N Router, Atheros, 3T3R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Built-in 4-port Switch, with 3 detachable antennas

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка