TP-LINK TL-WR841N 300Mbps Wireless N Router

TP-LINK TL-WR841N 300Mbps Wireless N Router

1.199,00 ден.   Спореди

TL-WR841N 300Mbps Wireless N Router, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b, Built-in 4-port Switch, with 2 fixed antennas


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WR841N 300Mbps Wireless N Router, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b, Built-in 4-port Switch, with 2 fixed antennas

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка