TP-Link TL-WR840N 150Mbps

17.990,00 ден.   Спореди

802.11b/g/n 150Mbps Idea home/dorm router WDS wireless bridge Live Parental Control IP based bandwidth control Stable Signals with CCA Technology Advanced Security-WPA / WPA2 Easy installation


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


802.11b/g/n 150Mbps Idea home/dorm router WDS wireless bridge Live Parental Control IP based bandwidth control Stable Signals with CCA Technology Advanced Security-WPA / WPA2 Easy installation

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка