TP-Link TL-WR743ND

1.590,00 ден.   Спореди

TL-WR743ND 150Mbps Wireless Lite N AP/Client Router, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, compatible with 802.11n/g/b, Built-in 4-port Switch, Passive PoE Supported, Supports WISP, integrated SPI firewall and acces...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 1.590,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WR743ND 150Mbps Wireless Lite N AP/Client Router, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, compatible with 802.11n/g/b, Built-in 4-port Switch, Passive PoE Supported, Supports WISP, integrated SPI firewall and access control, detachable antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка