TP-Link TL-WR720N V2 150Mbps Wireless N Router, QCOM, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 1 10/100M WAN + 2 10/100M LAN, 1 fixed antenna

990,00 ден.   Спореди

TP-Link TL-WR720N V2 150Mbps Wireless N Router
• QCOM
• 1T1R
• 2.4GHz
• 802.11n/g/b
• 1 10/100M WAN + 2 10/100M LAN
• 1 fixed antenna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TP-Link TL-WR720N V2 150Mbps Wireless N Router
• QCOM
• 1T1R
• 2.4GHz
• 802.11n/g/b
• 1 10/100M WAN + 2 10/100M LAN
• 1 fixed antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка