TP-Link TL-WR720N 150Mbps

17.990,00 ден.   Спореди

802.11b/g/n 150Mbps Good home/dorm router Up to 4 SSIDs support Live Parental Control IP based bandwidth control Stable Signals with CCA Technology WPA / WPA2 Easy installation


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


802.11b/g/n 150Mbps Good home/dorm router Up to 4 SSIDs support Live Parental Control IP based bandwidth control Stable Signals with CCA Technology WPA / WPA2 Easy installation

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка