TP-LINK TL-WR1043ND 300Mbps Ultimate wireless N Gigabit Router

TP-LINK TL-WR1043ND 300Mbps Ultimate wireless N Gigabit Router

3.199,00 ден.   Спореди

TL-WR1043ND 300Mbps Ultimate wireless N Gigabit Router, Atheros, 3T3R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b, Built-in 4-port Gigabit Switch, with 3 detachable antennas


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WR1043ND 300Mbps Ultimate wireless N Gigabit Router, Atheros, 3T3R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b, Built-in 4-port Gigabit Switch, with 3 detachable antennas

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка