TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless PCI Express Adapter

941,00 ден.   Спореди

TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless PCI Express Adapter
• Atheros
• 1T1R
• 2.4GHz
• 802.11n/g/b
• 2 detachable antennas


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 941,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless PCI Express Adapter
• Atheros
• 1T1R
• 2.4GHz
• 802.11n/g/b
• 2 detachable antennas

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка