TP-LINK TL-WN821NC 300Mbps Wireless N USB Adapter

TP-LINK TL-WN821NC 300Mbps Wireless N USB Adapter

699,00 ден.   Спореди

TL-WN821NC 300Mbps Wireless N USB Adapter, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b,Atheros chipset, bundled USB Cradle with 1.5Meters extention cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN821NC 300Mbps Wireless N USB Adapter, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b,Atheros chipset, bundled USB Cradle with 1.5Meters extention cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка