TP-LINK TL-WN727N 150Mbps Wireless Lite-N USB Adapter

TP-LINK TL-WN727N 150Mbps Wireless Lite-N USB Adapter

499,00 ден.   Спореди

TL-WN727N 150Mbps Wireless Lite-N USB Adapter, Ralink chipset, 1T1R, 2.4GHz, Supports Sony PSP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN727N 150Mbps Wireless Lite-N USB Adapter, Ralink chipset, 1T1R, 2.4GHz, Supports Sony PSP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка