TP-LINK TL-WN723N 150Mbps Wireless USB Adapter

TP-LINK TL-WN723N 150Mbps Wireless USB Adapter

489,00 ден.   Спореди

TL-WN723N 150Mbps Wireless USB Adapter, Mini Size, Realtek, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, QSS button, autorun utility


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 489,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN723N 150Mbps Wireless USB Adapter, Mini Size, Realtek, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, QSS button, autorun utility

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка