TP-LINK TL-WN722N 150Mbps Wireless Lite N  High Gain USB Adapter

TP-LINK TL-WN722N 150Mbps Wireless Lite N High Gain USB Adapter

699,00 ден.   Спореди

TL-WN722N 150Mbps Wireless Lite N High Gain USB Adapter, Athreos chipset, 1T1R, 2.4GHz, work with 802.11n product, compatible with 802.11g/b, 1 detachable antenna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN722N 150Mbps Wireless Lite N High Gain USB Adapter, Athreos chipset, 1T1R, 2.4GHz, work with 802.11n product, compatible with 802.11g/b, 1 detachable antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка