TP-LINK TL-WA801ND 300Mbps Wireless N Access Point

TP-LINK TL-WA801ND 300Mbps Wireless N Access Point

2.099,00 ден.   Спореди

TL-WA801ND 300Mbps Wireless N Access Point, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Passive PoE Supported, QSS Push Button, AP/Client/Bridge/Repeater, Multi-SSID, WMM, Ping Watchdog, with 2 4dbi detachabl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.099,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WA801ND 300Mbps Wireless N Access Point, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Passive PoE Supported, QSS Push Button, AP/Client/Bridge/Repeater, Multi-SSID, WMM, Ping Watchdog, with 2 4dbi detachable Antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка